patrové domy

Dáváte přednost patrovým rodinným domům? Máme pro vás nabídku hned z několika typů. Stejně jako u bungalovů i u patrových domů platí, že si samotný návrh můžete upravit podle vašich požadavků a představ. Stavíme moderní dřevostavby na klíč, které svým nadčasovým vzhledem a funkčností splňují nejvyšší požadavky. Balkón a prostorné velké pokoje jsou nedílnou součástí těchto domů.

patrové domy

Patrové dřevostavby na klíč realizujeme pro všechny generace. Při výstavbě montovaného domu používáme menší základovou desku, splňuje důležitou a trvalou funkci při životnosti staveb, jako desky používané u zděných domů. Vybíráme nejkvalitnější beton a materiál. Hrubou stavbu kompletně dokončujeme včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou. Zajistíme vám pozemky ke koupi a uděláme veškeré stavební práce.  Prohlédněte si katalog a ceník nízkoenergetických montovaných domů. Ukážeme vám, jak u nás probíhá výstavba dřevostavby.  

Poptávkový
formulář

Po odeslání poptávkového formuláře vás budeme co nejdříve kontaktovat. V případě jakýchkoliv důležitých dotazů nám volejte.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Chráněno službou Google reCAPTCHA, Privacy Policy and Terms of Service apply.