Uspořte
energii dřevostavbou

Využijte ke stavbě domu tradiční přírodní materiál. Dřevo má jedinečné tepelně izolační vlastnosti a životnost více než 100 let. Je nepostradatelnou součástí jakéhokoliv rodinného domu, interiéru a designového vybavení.  Uspořte více energie a zajistěte si komfortní bydlení v našich patrových domech a bungalovech. 

Výhody
dřevostaveb

A to není zdaleka všechno! Dřevostavby na klíč disponují mnoha výhodami a přednostmi, které vás jistě přesvědčí o správném rozhodnutí při výběru vašeho domu. Mezi další výhody patří variabilita a flexibilita, větší užitný prostor, ekologičnost, možnost stavby svépomocí – hrubá stavba a hlavně zdravé bydlení. Dřevo totiž dokáže výborně vyrovnávat vlhkost v interiéru a působí blahodárně na smysly člověka. 

Nízká energ. náročnost

Více info

Nízká energ. náročnost

Klademe vysoký důraz na nízkou energetickou náročnost, kvalitu materiálů, zdravotní nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí.
Katalog

Životnost dřevostavby

Více info

Životnost dřevostavby

Představují bezstarostné bydlení po několik generací. Samotná životnost dřevostaveb se udává mezi 80 - 100 lety.
Katalog

Zvukové izolační vlastnosti

Více info

Izolační vlastnosti

Díky moderním sendvičovým konstrukcím, nejsou zvuky zvenčí v místnosti ani z patra prakticky slyšet.
Katalog

Rychlost výstavby

Více info

Rychlost výstavby

Dřevostavbu postavíme nejpozději do 6 měsíců. Lhůtu se snažíme dodržet i se složitějšími stavbami.
Katalog

Nehořlavost

Více info

Nehořlavost

Rozšíření plamenů při požáru brzdí vícevrstvá konstrukce a stavební desky z nehořlavých materiálů.
Katalog

Cena dřevostavby

Více info

Cena dřevostavby

Moderní technologie pomáhají dřevostavby stavět výrazně levněji než zděné domy. Prohlédněte si náš ceník.
Katalog

Dřevostavby disponují mnoha výhodami a přednostmi, které vás jistě přesvědčí o správnosti Vašeho rozhodnutí realizovat stavbu Vašeho domu formou dřevostavby. Mezi další výhody patří variabilita a flexibilita, větší užitný prostor, ekologičnost, možnost stavby svépomocí – hrubá stavba a hlavně zdravé bydlení.

Dřevostavby
montované
domy

Dřevostavby realizujeme buď formou staveb na klíč k okamžitému nastěhování, nebo formou hrubých staveb k vnitřnímu dokončení. Zvenku je pak stavba kompletně dokončená včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou.

Splňte si svůj sen o bydlení. Vyberte si z našich typových projektů nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Zrealizujeme vám projekt přímo na míru podle vašich představ. Zajistíme pozemky ke koupi, stavební práce a poskytneme odborné poradenství. Prohlédněte si náš katalog.

stáhněte si přehled ve formátu pdf.

projektování dřevostavby

Společnost Stavitelství Kašpar s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky kompletní projektovou dokumentaci rodinného domu. Ta je zpracována tak, aby splňovala veškeré náležitosti nutné pro jednotlivé fáze výstavby, a to od počátku (územní řízení a stavební povolení) až po vlastní realizaci stavby. Spolupracujeme s řadou projektantů v oboru. Vždy vytvoří přesný návrh domu, který si klient vybere a odborně ho připraví. 

Pracují s katalogy naší společnosti či z katalogy různých společností (G servis CZ, Euroline Bohemia, Ateliér Náš dům atd.) případně jiných internetových serverů. Nabízíme i možnost vypracování projektů podle jakéhokoliv vlastního návrhu. Ten by měl obsahovat předběžné uspořádání místností a jejich požadované rozměry.  Zkrátka upravíme a navrhneme dům k vaší spokojenosti.

Každá projektová dokumentace obsahuje:

Proč financovat
s námi?

V případě, že nemáte zajištěné financování vašeho rodinného domu, naše společnost vám nabízí komplexní finanční poradenství v oblasti peněžních prostředků pro výstavbu dřevostavby. Dlouhodobě spolupracujeme s finančními specialisty, kteří zajišťují pro naše klienty veškerou péči a servis v oblasti financování. 

Kontaktujte paní Hanu Horákovou