Výhody dřevostaveb

Dřevostavby disponují mnoha výhodami a přednostmi, které vás jistě přesvědčí o správném rozhodnutí při výběru vašeho domu.

V posledních letech se montované dřevostavby stávají nejen exotickým doplňkem ke klasickým způsobům stavby. Vzrůstající náklady na energie nutí zákazníky hledat nové technologie, jako jsou montované dřevostavby, které se vyznačují skvělými tepelně izolačními vlastnostmi.

Počet postavených montovaných dřevostaveb tedy můžeme počítat v tisících. A tento růst bude pokračovat. Je to dobře i z globálního hlediska, protože více postavených dřevostaveb místo zděných budov znamená obrovské úspory energií.

Zásadní výhody našich dřevostaveb – podkrovních domů a bugalovů - nalezneme již v systému práce společnosti Stavitelství Kašpar, kdy je kladen zásadní důraz na kvalitu a rychlost výstavby certifikovaným systémem, nízkou energetickou náročnost stavěných dřevostaveb, zdravotní nezávadnost používaných materiálů a šetrnost k životnímu prostředí. To vše vytváří velmi moderní systém výstavby, který zejména v době neustálého zvyšovaní cen energií ještě více nabývá na významu.

Jednotlivé výhody

Top 5