Pozemky

Ve spojení s naším realitním partnerem Vám nabízíme k prodeji pozemky, na kterých Vám výhodně nabídneme realizaci našich dřevostaveb - ať už jako dům na klíč, tak i s možností vlastního dokončení dle dohody.Stavební pozemek 792 m2 u Pardubic, Lázně Bohdaneč (č. 6)

Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek k výstavbě rodinného domu v nové lokalitě Podhaltýřská v Lázních Bohdaneč pouze 7 km od Pardubic. Výstavbu domu lze zahájit ihned. Na několika pozemcích se již staví RD. Klidné místo, rovinatý, nepravidelný tvar, kompletní inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace, příjezdová komunikace před dokončením). Vhodné také jako investiční záměr. Výměra 792 m2. Mapa - pozemek č. 6. Cena pozemku 1.750 Kč/m2 vč. právního servisu. Rychlá dostupnost do Pardubic, časté spoje pardubické MHD (zastávka cca 300 metrů). Nejvýhodnější úvěr zajistíme. Na pozemku nabízíme výstavbu moderní nízkoenergetické dřevostavby se zárukou 30 let, bungalov či patrový dům na přání. Množství referenčních staveb přímo v lokalitě. Stavební ohlášku zajistíme. Více informací podá makléř. Využití nabídky není podmínkou prodeje pozemku.

Další informace na http://www.pozemky-lazne-bohdanec.cz

Lokalita: Lázně Bohdaneč - Podhaltýřská, okr. Pardubice
Cena za m2 : 1.750 Kč
Výměra: 792 m2
Dostupné inženýrské sítě: - voda - elektřina - plyn - kanalizace

Kontakt:
Kodex Reality – Jan Luňák
telefon: 773 279 999
e-mail: lunak@kodex-reality.cz

Velmi pěkný pozemek mezi Západním a Jižním svahem, Vysoká nad Labem u Hradce Králové

Nabízíme na prodej velmi zajímavý pozemek určený územním plánem obce Vysoká nad Labem k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází mezi Západním a Jižním svahem a jeho výměra činí 1.278 m2. Obdélníkový tvar, vlastní příjezdová cesta, ideální orientace na světové strany (příjezd od severu, zahrada na jih). Na hranici pozemku jsou zkolaudované inženýrské sítě pro napojení stavby rodinného domu (splašková a dešťová kanalizace, el., plyn, obecní vodovod, asfaltová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením). Pozemek není zatížen zástavami a je vhodný k financování úvěrem – bezplatně zajistíme. Obec Vysoká nad Labem má velmi dobrou občanskou vybavenost vč. dvou linek MHD (č. 18 a 20) a integrované autobusové dopravy, nabízí svým obyvatelům celou řadu možností na využití volnočasových aktivit (turistika a cykloturistika, rozhledna Milíř, sportoviště, restaurace, bowling). Vhodné také jako investice. Cena 2.250 Kč/m2 (bez služeb kanceláře).

Další informace na http://www.kodex-reality.cz/nemovitosti/pozemky/velmi-pekny-stavebni-pozemek-mezi-zapadnim-a-jiznim-svahem-vysoka-nad-labem.htm

Lokalita: Vysoká nad Labem, okr. Hradec Králové
Cena za m2 : 2250
Výměra: 1278
Dostupné inženýrské sítě: - voda - elektřina - plyn - kanalizace

Kontakt:
Kodex Reality – Vladimír Kostka
telefon: 737 346 412
e-mail: kostka@kodex-reality.cz

Stavební pozemek 932 m2 u Pardubic, Lázně Bohdaneč (č. 1)

Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek k výstavbě rodinného domu v nové lokalitě Podhaltýřská v Lázních Bohdaneč pouze 7 km od Pardubic. Výstavbu domu lze zahájit ihned. Na několika pozemcích se již staví RD. Klidné místo, rovinatý, přibližně trojúhelníkový tvar, kompletní inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace, příjezdová komunikace před dokončením). Vhodné také jako investiční záměr. Výměra 932 m2. Mapa - pozemek č. 1. Cena pozemku 1.750 Kč/m2 vč. právního servisu. Rychlá dostupnost do Pardubic, časté spoje pardubické MHD (zastávka cca 300 metrů). Nejvýhodnější úvěr zajistíme. Na pozemku nabízíme výstavbu moderní nízkoenergetické dřevostavby se zárukou 30 let, bungalov či patrový dům na přání. Množství referenčních staveb přímo v lokalitě. Stavební ohlášku zajistíme. Více informací podá makléř. Využití nabídky není podmínkou prodeje pozemku.

Další informace na http://www.pozemky-lazne-bohdanec.cz

Lokalita: Lázně Bohdaneč - Podhaltýřská, okr. Pardubice
Cena za m2 : 1.750 Kč
Výměra: 932 m2
Dostupné inženýrské sítě: - voda - elektřina - plyn - kanalizace

Kontakt:
Kodex Reality – Jan Luňák
telefon: 773 279 999
e-mail: lunak@kodex-reality.cz

Stavební pozemek 950 m2 u Pardubic, Lázně Bohdaneč (č. 2)

REZERVOVÁNO. Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek k výstavbě rodinného domu v nové lokalitě Podhaltýřská v Lázních Bohdaneč pouze 7 km od Pardubic. Výstavbu domu lze zahájit ihned. Na několika pozemcích se již staví RD. Klidné místo, rovinatý, trojúhelníkový tvar, kompletní inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace, příjezdová komunikace před dokončením). Vhodné také jako investiční záměr. Výměra 950 m2. Mapa – pozemek č. 2. Cena pozemku 1.750 Kč/m2 vč. právního servisu. Rychlá dostupnost do Pardubic, časté spoje pardubické MHD (zastávka cca 300 metrů). Nejvýhodnější úvěr zajistíme. Na pozemku nabízíme výstavbu moderní nízkoenergetické dřevostavby se zárukou 30 let, bungalov či patrový dům na přání. Množství referenčních staveb přímo v lokalitě. Stavební ohlášku zajistíme. Více informací podá makléř. Využití nabídky není podmínkou prodeje pozemku.

Další informace na http://www.pozemky-lazne-bohdanec.cz

Lokalita: Lázně Bohdaneč - Podhaltýřská, okr. Pardubice
Cena za m2 : 1.750 Kč
Výměra: 950 m2
Dostupné inženýrské sítě: - voda - elektřina - plyn - kanalizace

Kontakt:
Kodex Reality – Jan Luňák
telefon: 773 279 999
e-mail: lunak@kodex-reality.cz

Rovinatý obdelníkový pozemek 1309 m2, Čeperka

Exkluzivně nabízíme na prodej velice zajímavý pozemek určený k výstavbě rodinného domu v obci Čeperka u Opatovic nad Labem. Pozemek leží v jihovýchodní části obce nedaleko lesa v Janáčkově ulici. Výměra parcely činí 1309 m2. Pozemek je rovný bez nutnosti terénních úprav, má ideální obdélníkový tvar (délka cca 55,5 m, šířka 23,5 m) a disponuje na hranici vybudovanou vodovodní přípojkou, elektrickou spojovací skříní, kanalizací a možností napojení na místní teplovod. Ten dává v budoucím domě možnost k levnému vytápění. Přístup k parcele je zajištěn z přilehlé obecní asfaltové komunikace. Pozemek není zatížen žádnými zástavami a je tedy vhodný pro zajištění hypotečního úvěru. Úvěr zajistíme včetně odhadu zdarma. Obec Čeperka má velmi dobrou občanskou vybavenost (obecní úřad, mateřská škola, služby, restaurace, apod.) včetně integrované autobusové dopravy. Vynikající přístup na Dálnici D11 i do krajských měst Hradec Králové a Pardubice. Cena pozemku 1.300 Kč/m2 včetně služeb kanceláře. Na pozemku nabízíme výstavbu nízkoenergetické dřevostavby na klíč, typ dle výběru. Reference po celých východních Čechách. Financování pozemku vč. domu, projekt i stavební ohlášku vyřídíme. Výstavba není podmínkou prodeje parcely.

Další informace na http://www.kodex-reality.cz/nemovitosti/pozemky/stavebni-pozemek-u-opatovic-nad-labem-ceperka.htm

Lokalita: Čeperka, okr. Pardubice
Cena za m2 : 1300
Výměra: 1309
Dostupné inženýrské sítě: - voda - elektřina - kanalizace

Kontakt:
Kodex Reality – Vladimír Kostka
telefon: 737 346 412
e-mail: kostka@kodex-reality.cz

Lukrativní stavební pozemky v obci Poběžovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v obci Poběžovice. Jedná se o developerský projekt vytvořený ve spolupráci s našim partnerem - Reality Horský. Pozemky jsou rovinné s krásným výhledem do krajiny, při dobré viditelnosti až na Orlické Hory a Krkonoše. Na pozemcích jsou zavedeny inženýrské sítě - voda, elektřina. V Poběžovicích se nenachází veřejná kanalizace ani vodoteč, kterou by bylo možné využít pro odvedení srážkových a splaškových vod. Vše je tedy nutno řešit samostatným vsakováním přímo na pozemcích. Systém vsaků byl vytvořen na základě odborných hydrogeologických průzkumů přímo v dané lokalitě a splňuje všechny současné normy a požadavky. Jedná se o 5 stavebních pozemků o výměrách od 754 m2 do 871 m2. Součástí pozemků jsou již vizuálně zpracované projekty rodinných domů Ing. arch. Pavlem Kramářem. Díky sousedství Holic, které jsou centrem samostatného mikroregionu Holicko, je v dosahu plná občanská vybavenost včetně dvou mateřských školek a základních škol, gymnázia, zdravotní služby a mnoha dalších zařízení, která patří ke kvalitnímu vybavení města a přispívají ke komfortu bydlení. Rychlé a dostupné je také spojení s Pardubicemi a Hradcem Králové a to nejen prostřednictvím vlastního automobilu, ale i pomocí autobusové a železniční dopravy.

Další informace na http://www.domky-pobezovice.cz

Lokalita: Poběžovice
Cena celkem: od 3.089.460,- Kč vč. DPH (cena za pozemek a RD)
Výměra: 754 m2 - 871 m2
Dostupné inženýrské sítě: - voda - elektřina

Kontakt:
Reality Horský
Náměstí T.G.M. 10, 534 01 Holice
telefon: 736 600 427, 736 600 424
e-mail: reality@holicko.net
www: http://www.realityholicko.cz

Stavitelství Kašpar s.r.o.
Náměstí 575, 517 24 Borohrádek
telefon: 604 118 517, 603 765 426
e-mail: obchod@drevostavby-kaspar.cz
www: http://www.drevostavby-kaspar.cz

pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek pozemek
Top 5