Dřevostavby dle přání investora (klienta)

Jedinečný design rodinného domu

Nevybrali jste si z našeho katalogu nabízených rodinných domů? Ani u dřevostavby není nutné se omezovat pouze nabídkou katalogových rodinných domů. Ve spolupráci s našimi projektanty, popř. s vámi zvolenými projektanty, zajistíme návrh a realizaci dřevostavby rodinného domu zcela dle Vašich představ v jedinečném designu.

Podílejte se svými požadavky a představami společně s námi na vzniku kvalitního, neotřelého řešení s charakteristickým výtvarným rukopisem.

Pasivní a nízkoenergetické dřevostavby

Stále více investorů uvažuje o bydlení budoucnosti v podobě pasivních domů, které jsou postaveny z přírodních a recyklovatelných materiálů a využívají obnovitelných přírodních zdrojů. Náklady na provoz domu se díky tomu výrazně minimalizují - ušetřit můžete až 90 % prostředků na vytápění! Pasivní a nízkoenergetické domy jsou zároveň zárukou kvalitního vnitřního životního prostředí. Zabudovaná technická zařízení a nejmodernější technologie zajišťují bezvadné větrání, přesnou regulaci tepla podle ročního období a stálý příliv čerstvého vzduchu. Tepelná ztráta pasivního domu je tak nízká, že nepotřebujete běžný systém vytápění. Tepelné zisky od slunce, lidí a elektrických spotřebičů Vám pohodlně vytopí celý dům po většinu roku.

Stavitelství Kašpar Vám zajistí kompletní realizaci pasivních dřevostaveb a nízkoenergetických dřevostaveb od prvotního návrhu až po realizaci stavby na klíč.

Top 5